Nacházíte: Hlavní stránka > FOTBAL ARÉNA > SOCCER FIELD INDOOR - vnitřní

SOCCER FIELD INDOOR - vnitřní

SOCCER FIELD- INDOOR - FOTBAL ARENA- vntřní je geniální řešení, které umožňuje hrát kvalitní mini fotbal v prostoru vymezeném mantinelem a sítí. V případě stacionárního hřiště se jedná o hřiště libovolné velikosti instalované napevno v hale, které může využívat 6 až 16 hráčů. FOTBAL ARENA- vnitřní představuje perfektní kombinaci zábavy a sportu!

Realizaci Soccer Arény v krátkém videu zde- http://www.youtube.com/soccerland

Technické detaily

FOTBAL ARENA- vnitřní se skládá z vysoce stabilních částí mantinelů, které jsou navzájem spojeny pomocí ocelové konstrukce a jsou ukotveny v podlaze pomocí speciálních šroubů a hmoždinek. K podlaze je konstrukce připevněna zalitou závitovou tyčí. Tento systém spolehlivě zabraňuje uvolnění celé konstrukce. Celková výška konstrukce mantinelů je jeden metr. Z obou stran je rám ocelové základní konstrukce opatřen dřevovláknitou deskou s vysokou hustotou. Vrchní část mantinelů tvoří hliníkové zábradlí, ve kterém jsou napnuty přes celou délku záchytné sítě. Mantinely jsou z vnější i vnitřní strany bílé, vyznačují se vysokou pevností, stabilitou, jsou odolné proti nárazu a lze je též využít pro propagační účely. Vstupy na hřiště se nachází v rozích hřiště nebo i ve fotbalových brankách.

Branky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního hliníku, jsou svařené a mají oválný profil 100 × 120 mm (originální profil fotbalového mistrovství světa 2006!). Branky mají integrované upevnění sítí. Velikost branek závisí na přání zákazníka a na velikosti hřiště. Sítě v brankách mají velikost ok 50 mm a hustotu 4-5 mm (barva je obvykle zelená, černá, bílá nebo žlutá). Kromě toho disponuje SOCCER FIELD- INDOOR po celém obvodu napnutou záchytnou konstrukcí. Podle možností mohou být rámy sítí napnuty jen na ocelovém lanku a připojeny na halovou konstrukci (např. na laminát, ocelové, kamenné sloupy atd.). Pokud není možné spojit ocelové lanko s konstrukcí haly, je síťový rám upevněn na ocelovou konstrukci. Výška sítě je závislá na velikosti haly. Síť je možné podle možností uzpůsobit. Tloušťka sítě po stranách hřiště je 4 mm, na čelních stěnách 5 mm a na stropu 2,3 mm. Sítě jsou vyrobené z polypropylenu, na výběr je zelená, nebo černá varianta. Záchytná konstrukce garantuje nerušenou zábavu. Míč zůstává stále ve hře, nelétá neustále mimo hrací plochu. Celá konstrukce je certifikovaná.

Flexibilní velikosti hřišť

V podstatě může být hřiště FOTBAL ARENA- vnitřní postaveno a dodáno ve všech možných velikostech. Doporučujeme následující velikosti, které se již osvědčily při různých příležitostech:

  • 15 × 10 m, branky: 2 × 1,5 m = 2 proti 2 nebo 3 proti 3
  • 23 × 15 m, branky: 3 × 2 m = 3 proti 3 nebo 4 proti 4
  • 30 × 15 m, branky: 4 × 2 m = 5 proti 5
  • 34 × 17 m, branky: 4 × 2 m = 6 proti 6
  • 45 × 30 m, branky: 5 × 2 m = 7 proti 7 nebo 8 proti 8

Také je možné rozdělení a zmenšení prostoru. K tomuto účelu jsou k dispozici mobilní mantinely se sítí, které jsou vybaveny speciálním závěsným zařízením. Tím je zajištěná variabilita velikosti pole ve fotbalové hale.

Možnosti využití

Stacionární hřiště SOCCER FIELD- INDOOR je ideální pro instalaci ve stávajících budovách (např. v rekreačních halách, jízdárnách, tenisových halách, v průmyslových a skladovacích objektech apod.). Instalace je samozřejmě možná i ve speciálních fotbalových halách. FOTBAL ARENA nemusí sloužit pouze ke hraní  fotbalu, na hřišti je možné provozovat i jiné sporty (např. házenou, volejbal, basketbal, badminton atd.)

Základy/podloží

Přípravu základů pro SOCCER FIELD- INDOOR může zařídit sám zákazník, případně je možné zadat výstavbu společnosti FOTBAL TREND GABRIEL. Zákazník obdrží od FOTBAL TREND GABRIEL detailně propracovaný popis, jak správně připravit podklad pod hřiště. Tím je zajištěna správná instalace.

Hřiště je možné postavit již na existující ploše (asfaltové nebo betonové).

Speciální umělý trávník

Dle přání dodáváme také speciální umělý trávník ve špičkové kvalitě. Tento umělý trávník můžeme dodat jako:

  • mobilní, nezasypaný systém
  • stacionární, zasypaný systém
  • v obou případech včetně odpovídající elastické vrstvy

Naše vysoce kvalitní systémy umělých trávníků přináší mnoho výhod, které se projeví  jak v kvalitě hry, tak v celkovém vzhledu hřiště díky „zelené louce“. Nezanedbatelnou výhodou je též možnost rychlého pohybu míče při minimalizování možnosti zranění hráčů. Toto jsou velice důležité faktory pro optimální hru!

Individuální reklama

Mantinely hřišť SOCCER FIELD- INDOOR lze využít k reklamním účelům! Dle přání a zadání zákazníka mohou být fotbalová hřiště FOTBAL ARENA- vnitřní opatřena reklamou. Pro tyto účely rádi vyhotovíme předběžný náhled. Po odsouhlasení tohoto náhledu, vyrobíme a namontujeme tuto reklamu. Reklamní plocha je vyrobena z vysoce lesklé, transparentní, omyvatelné fólie, která je odolná proti poškrábání.

Montáž/stavba

Prefabrikáty umožňují rychlou montáž, která trvá obvykle 7 – až 21 dní. Rádi Vám zhotovíme a zašleme nabídku. Nabízíme též produktové portfolio k plánování, výstavbě, financování a provozování kompletní fotbalové haly.

Archiv

22.4.2014
Fotbal Trend Akademie 2014
Po loňském úspěšném ročníku Fotbal Trend Akademie se letos chystáme opět na tuto velmi kvalitní akci. 30- ...

2.9.2013
Bezpečné branky 5 x 2 m- Sokol Brozany
Divizní oddíl Sokol Brozany se rozhodnul nakoupit naše velmi kvalitní a také bezpečné branky pro mládež 5 x 2 ...

28.7.2013
Fotbal Trend Akademie 2013
Minulý týden skončila naše první letní fotbalová akce- Fotbal Trend Akademie. Akce se zúčastnilo 23 velmi ...

10.7.2013
Školní hřiště nové generace
Fotbal Trend Gabriel společně s Trendsport Rummenigge nabízí novou formu obvodových mantinelů pro školní ...
Generální partneři 

XML Sitemap  |  RSS kanál  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

© 2011 FOTBAL TREND GABRIEL