Nacházíte: Hlavní stránka > FOTBAL ARÉNA > SOCCER FIELD MOBIL - mobilní

SOCCER FIELD MOBIL - mobilní

Co je SOCCER FIELD Mobil- FOTBAL ARENA Mobilní

Fotbalové hřiště SOCCER FIELD Mobil je geniální řešení, které umožňuje hrát fotbal kdykoliv a na jakémkoliv místě, na kterém není možné za běžných okolností hrát (např. na pěších zónách, v parcích, atd.) FOTBAL ARENA je mobilní malé hřiště, které můžou v závislosti na velikosti hřiště využívat 4 – 10 hráčů. FOTBAL ARENA Mobilní představuje geniální kombinaci zábavy a sportu kdykoliv a kdekoliv.

Technické detaily

SOCCER FIELD Mobil se skládá z mobilních částí odolných vůči povětrnostním podmínkám. Dále se skládá z čelních částí o délce 2 m, tyto části mají 0,90 m vysoké mantinely. Celková výška konstrukce mantinelů je asi 1 m.

Jedná se o části vyrobené z PVC (200 × 86 cm, tloušťka 25 mm, plněné PU pěnou, bílé, hladké, antistatické, netoxické, odolné vůči povětrnostním vlivům a nárazům, obroubené hliníkovými U profily, poloměr 30 mm), po stranách opatřené závěsnými rameny, horní zábradlí s drážkou pro upevnění sítě. Části mantinelů mají po obou stranách hladký, bílý, plastový povrch, který je odolný proti nárazu. Tuto plochu je možno využít k reklamním účelům. Vstupy na hřiště se nacházejí uprostřed, na podélných stranách. Jedná se o 60 cm široký vstupní otvor z hliníku. Stojany jsou z hliníkového čtvercového profilu o průřezu 60 × 60, výška je 94 cm, rozpětí 80 cm, s integrovaným závažím (cca. 10kg) V těchto stojanech jsou vyfrézované drážky k připevnění částí mantinelu. Branky (k dispozici v různých velkostech v závislosti na velikosti hracího pole) jsou také vyrobeny z hliníkového čtvercový profilu (80 × 80 mm) s poloměrem a drážkou pro uchycení sítě, jsou rovněž vybaveny drážkami pro uchycení mantinelů (připojení břevna branky s mantinelem). Sítě v brankách jsou zelené, hustota ok je 100 mm. Celková výška hřiště je 3 m (podle přání i 4 m, hustota ok 100, tloušťka 3mm). Toto vše garantuje radost ze hry, míč zůstává stále ve hře a neustále nevylétává ven z hřiště.

Flexibilní velikosti hřišť

Díky variabilitě jednotlivých částí může být hřiště podle přání zákazníka postaveno a dodáno ve všech velikostech. Doporučujeme následující velikosti:

  • 12,5 × 7,0 m,  branky: 1,8 × 1,2 m = 2 proti 2
  • 15,0 × 10,0 m, branky: 2,0 × 1,5 m = 3proti 3
  • 18,0 × 12,0 m, branky: 3,0 × 2,0 m = 4 proti 4 nebo 5proti 5

Možnosti využití

Hřiště nabízí rozmanité způsoby využití: na festivalech, ve školkách, rekreačních parcích a zařízeních, v organizacích mládeže, při sportovních událostech, sportovních exhibicích, na koupalištích, v hotelích atd. Fotbalové hřiště může být postaveno na jakémkoliv povrchu (tráva, umělý trávník, asfalt, beton, dlažba, koberec, dřevo, písek, antuka atd.)

Speciální umělý trávník

Na přání dodáváme také speciální mobilní umělý trávník ve špičkové kvalitě, který přináší spoustu výhod jako je např. možnost rychlého pohybu míče a minimalizování možnosti zranění hráčů. Povrch budí dojem přírodního trávníku.

Individuální reklama

FOTBAL ARENA Mobilní hřiště může být dodána dle přání s individuálním brandingem. Rádi vám vyhotovíme předběžný návrh a po vašem odsouhlasení tento propagační prvek vyrobíme a namontujeme. Propagační prvek je zhotoven z vysoce lesklé fólie, je transparentní, omyvatelný, odolný proti poškrábání.

Transport/montáž

Díky jednoduchému prostorově úspornému systému jednotlivých prvků lze hřiště bez problémů převážet autem (dodávkou, např. Sprinter, Crafter atd.) nebo malým přívěsem. Montáž je jednoduchá, k dílům přikládáme návod. Na přání si lze objednat montáž.

Hřiště FOTBAL ARENA Mobilní si můžete u firmy FOTBAL TREND GABRIEL jak pronajmout, tak i koupit . Rádi vám vyhotovíme a zašleme nabídku.

Archiv

22.4.2014
Fotbal Trend Akademie 2014
Po loňském úspěšném ročníku Fotbal Trend Akademie se letos chystáme opět na tuto velmi kvalitní akci. 30- ...

2.9.2013
Bezpečné branky 5 x 2 m- Sokol Brozany
Divizní oddíl Sokol Brozany se rozhodnul nakoupit naše velmi kvalitní a také bezpečné branky pro mládež 5 x 2 ...

28.7.2013
Fotbal Trend Akademie 2013
Minulý týden skončila naše první letní fotbalová akce- Fotbal Trend Akademie. Akce se zúčastnilo 23 velmi ...

10.7.2013
Školní hřiště nové generace
Fotbal Trend Gabriel společně s Trendsport Rummenigge nabízí novou formu obvodových mantinelů pro školní ...
Generální partneři 

XML Sitemap  |  RSS kanál  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

© 2011 FOTBAL TREND GABRIEL