Nacházíte: Hlavní stránka > FOTBAL ARÉNA > SOCCER FIELD OUTDOOR- venkovní

SOCCER FIELD OUTDOOR- venkovní

Hřiště SOCCER FIELD- OUTDOOR – FOTBAL ARENA- venkovní od FOTBAL TREND GABRIEL jsou synonymem pro hravý a technicky kvalitní fotbal pro všechny věkové kategorie!

Základní myšlenka konstrukce malého hřiště vychází z nápadu německé fotbalové federace (DFB), která v Německu podporuje dorostové týmy. Ze zbylých peněz ze světového poháru v roce 2006 byla vybudována četná minihřiště. Z tohoto nápadu vychází v současné době firma TRENDSPORT RUMMENIGGE, která vyvíjí konstrukce multifunkčních hřišť v rozmanitých velikostech – od velkých po menší.

Využití hřišť FOTBAL ARENA- venkovní není omezeno jen na fotbal. Existují také různé modifikace těchto minihřišť, které umožňují využít plochu i pro jiné hry (tenis, volejbal, basketbal, badminton atd.)

Instalace fotbalového hřiště SOCCER FIELD- OUTDOOR od TRENDSPORT RUMMENIGE je velice variabilní. Hřiště může být postaveno na pevnou plochu (např. na parkoviště, školní dvůr atd.) nebo je možné postavit základy jako u „normálního“ hřiště (podle DIN 18035-7).

Co je SOCCER FIELD- OUTDOOR?

Toto fotbalové hřiště je geniální řešení, které umožňuje hrát za všech podmínek kvalitní mini fotbal v prostoru vymezeném mantinely a sítí. Stabilní pevné hřiště může využívat 6 až 16 hráčů v závislosti na velikosti plochy. Perfektní kombinace zábavy a sportu!

Flexibilní velikosti hřišť

Hřiště FOTBAL ARENA- venkovní je možné postavit a dodat ve všech velikostech. Doporučujeme následující velikosti, které se již osvědčily při různých příležitostech:

 • 20 × 13 m branky: 3 × 2 m = 3 proti 3 případně 4 proti 4
 • 30 × 19 m branky: 4 × 2 m = 5 proti 5 případně 6 proti 6
 • 40 × 25 m branky: 5 × 2 m = 7 proti 7 případně 8 proti 8

Způsoby využití

SOCCER FIELD- OUTDOOR je ideální pro následující oblasti: fotbalové kluby, školy, rekreační parky a zařízení, fotbalové svazy, sportovní školy, organizace mládeže, koupaliště, parky, rekreační plochy, dětská hřiště, hotely apod.
Využití hřiště se neomezuje pouze na fotbal, ale díky možnosti vhodné úpravy je na hřišti možné provozovat i jiné sporty (např. tenis, házenou, volejbal, basketbal, badminton atd.)

Technické detaily

FOTBAL ARENA- venkovní se skládá ze stabilních částí, které jsou odolné vůči povětrnostním podmínkám. Celková výška konstrukce mantinelů je 1 m. Jedná se o 5 m kompozitních prvků, které jsou z vnitřních i vnějších stran bílé. Všechny části se vyznačují vysokou odolností proti nárazu, stabilitou, jsou netoxické, odolné vůči korozi, povětrnostním vlivům a nárazům, též izolují zvuk. Mantinely je možné využít pro propagační účely.

Malá dvířka v brankách slouží jako vstup na hřiště. Hřiště SOCCER FIELD- OUTDOOR je možné také zamknout.

Vysoce kvalitní hliníkové branky se skládají z oválného profilu (jako při mistrovství světa v roce 2006!), spodní hloubka je 110 cm, vrchní hloubka je 90 cm (branky jsou ze strany stavby zabetonovány!) Branky mají též integrované upevnění sítě, základový rám ze speciálních hliníkových profilů (80 × 40 × 3 mm) a konstrukci na síť z trubky s kulatým průřezem (50 × 3 mm).

Kromě toho hřiště disponuje záchytnou obvodovou konstrukcí. Tato konstrukce má celkovou výšku 3 m (nebo podle přání i 4 m, ochranná obvodová síť bez uzlů,oka 100 mm, hustota 4 mm – polypropylen, síť na čelních stěnách hustota 5 mm). Tato konstrukce je připevněna k hornímu a dolnímu ukotvení sítě okolo napnutým, 6mm silným ocelovým lankem. Obvodová konstrukce určená k zachycení míče garantuje zábavu ze hry, neboť míč zůstává v poli a nevylétává stále do autu.

FOTBAL ARENA- venkovní je možno postavit podle přání i s konstrukcí na síť, která přikryje i hrací plochu z vrchu. Tudíž míč zůstává stále ve hře.

Základy/podloží

Další výhodou našeho vývoje je variabilní instalace, např. přímo na stávající asfaltové či betonové plochy (např. parkoviště, školní dvůr, basketbalová hřiště atd.) Pro zákazníky, spolky, obce z této možnosti instalace vyplývají tímto rovněž menší finanční náklady.

Přípravu základů pro FOTBAL ARENA venkovní provádí zákazník a také společnost FOTBAL TREND GABRIEL. Zákazník obdrží od FOTBAL TREND GABRIEL detailně propracovaný popis, jak správně připravit podklad pod hřiště. Tím je zajištěna správná instalace.

V zásadě jsou dvě možnosti:

 • na zpevněnou plochu, která je již existuje (např. na školním dvoře, parkovišti, asfaltové nebo betonové ploše atd.) V tomto případě odpadají náročné a nákladné zemní práce. Ušetří se tím náklady.
 • na plochu, která je nejprve vykopána a potom naplněna pískem, štěrkem a drtí. Tato metoda odpovídá oficiálním stavbám hřišť podle DIN (18035 – část 7).

Rádi Vám vyhotovíme vhodný návrh!

Speciální umělý trávník

Dle přání dodáváme také speciální umělý trávník ve špičkové kvalitě. Tento umělý trávník můžeme dodat jako:

 • mobilní, nezasypaný systém
 • stacionární, zasypaný systém
 • pokaždé včetně odpovídající elastické vrstvy

Naše vysoce kvalitní systémy umělých trávníků přináší mnoho výhod, které se projeví  jak v kvalitě hry, tak v celkovém vzhledu hřiště díky „zelené louce“. Nezanedbatelná výhoda je též možnost rychlého pohybu míče minimalizování možnosti zranění hráčů. Toto jsou velice důležité faktory pro optimální hru!

Montáž/stavba

Prefabrikáty umožňují velice rychlou montáž, která trvá obvykle pouze dva až tři dny.

Individuální reklama

Mantinely hřišť SOCCER FIELD- OUTDOOR lze plně využít k reklamním účelům! Z toho vyplývá pro obec, klub atd. možnost refinancování (viz. marketingový koncept).

Dle přání a zadání zákazníka mohou být fotbalová hřiště SOCCER FIELD- OUTDOOR opatřena reklamou. Pro tyto účely vyhotovíme rádi předběžný náhled. Po odsouhlasení tohoto náhledu, vyrobíme a namontujeme tuto reklamu. Reklamní plocha je vyrobena z vysoce lesklé, transparentní, omyvatelné fólie odolné proti poškrábání.

Výhody FOTBAL ARENY- venkovní od FOTBAL TREND GABRIEL

 • variabilita rozměrů pole (20 × 13 m, 30 × 19 m, 40 × 25 m), využití pro kluby!
 • multifunkčnost – možnost různých modifikací (pro fotbal, tenis, basketbal…atd…)
 • možnost využití mantinelů pro reklamu (tím možnost financování hřiště díky tržbám z reklamy)
 • marketingová koncepce na refinancování fotbalového hřiště (především pro kluby)
 • možnost ušetření nákladů na zemní práce
 • zasypaný nebo nezasypaný, extrémně kvalitní speciální umělý trávník – ve formě mobilního nebo pevně instalovaného systému.
 • vysoce stabilní systém mantinelů s kompletním obvodovým systémem sítí (na přání i stropní síťová konstrukce), více herního komfortu a jistoty!
 • velmi stabilní a kvalitní fotbalové brány (s originálním WM-oválným profilem)
 • leasing a možnosti financování, ochrana finančních prostředků!
 • možnost slavnostního zahájení provozu za účasti celebrity!

Archiv

22.4.2014
Fotbal Trend Akademie 2014
Po loňském úspěšném ročníku Fotbal Trend Akademie se letos chystáme opět na tuto velmi kvalitní akci. 30- ...

2.9.2013
Bezpečné branky 5 x 2 m- Sokol Brozany
Divizní oddíl Sokol Brozany se rozhodnul nakoupit naše velmi kvalitní a také bezpečné branky pro mládež 5 x 2 ...

28.7.2013
Fotbal Trend Akademie 2013
Minulý týden skončila naše první letní fotbalová akce- Fotbal Trend Akademie. Akce se zúčastnilo 23 velmi ...

10.7.2013
Školní hřiště nové generace
Fotbal Trend Gabriel společně s Trendsport Rummenigge nabízí novou formu obvodových mantinelů pro školní ...
Generální partneři 

XML Sitemap  |  RSS kanál  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

© 2011 FOTBAL TREND GABRIEL