Nacházíte: Hlavní stránka > FOTBAL ARÉNA > SOCCER FIELD PREMIUM- nová generace

SOCCER FIELD PREMIUM- nová generace

Představujeme novinku od firmy Trendsport Rummenigge:

V posledních letech byly zrealizovány stavby DFB-minihřišť např. v různých obcích a školách. Tyto hřiště začaly využívat i různé sportovní spolky. Díky tomuto velkému úspěchu stoupla během krátké doby poptávka po stabilních, mobilních hřištích bez pevných základů.

Na bázi původní DFB-konstrukce vyvinula firma Trendsport Rummenigge revoluční systém mantinelů bez základů. Tyto mantinely se vyznačují stabilitou a specifickými herními vlastnostmi. V těchto parametrech nemohou pevné systémy konkurovat hřištím dodávané na náš sportovní trh od FOTBAL TREND GABRIEL.

SOCCERD FIELD Premium je vždy vybaven kompletní obvodovou záchytnou konstrukcí (3-4 metry vysokou) a také na žádost investora s horní krycí sítí. Na přání investora lze také postavit i síťové zábrany vysoké 6 metrů.

Navíc k tomuto systému nabízí Trendsport Rummenigge vhodné umělé osvětlení a vysoce kvalitní mobilní nebo stabilní systém umělého trávníku, který má mnoho výhod ve srovnání s jinak velice nákladnými základy hřiště. Umělý trávník je možné využít také samostatně, nezávisle na ostatním vybavení.

Komplikované úřední postupy za účelem stavebního povolení atd. jsou tímto výrazně zjednodušeny.

 

Systémové řešení, samostatně stojící konstrukce bez ukotvení a její složení:
  • Opěrné stojky s přesahem 50cm z pozinkovaných speciálně zhotovených ocelových profilů, které jsou instalovány ve vzdálenosti (odstupech) až do 5000 mm a vzájemně sešroubovány. Uložení přímo na podloží (travní plochu) bez nutnosti kotvení. Na tuto nosnou a opěrnou konstrukci se šroubují mantinelové elementy (40 mm silné a 1000 mm vysoké). Tyto světle šedé elementy jsou konstruovány, jako ocelový sendvičový panel s jádrem z PUR pěny.
  • Mantinelové elementy se vyznačují velmi dobrými zvukově izolačními vlastnostmi (25 dB), jsou téměř nehořlavé, odolné povětrnostním vlivům, antistatické a zdravotně nezávadné.
  • Fotbalové branky jsou svařeny z hliníkových profilů, ze strany branky se nachází uzamykatelná dvířka. Sítě v brance mají hloubku 1000 mm, tloušťku 4 mm a oka o velikosti 100 mm. Standartní barva sítí je zelená, ostatní barvy lze objednat.
  • Ohraničení celého hřiště až do výše 3 m je provedeno pomocí mantinelů (1 m vysoký) a ochranných sítí (2 m vysoké). Sítě mají na zadních stranách (s brankami) tloušťku 4 mm, po stranách (bez branek) 3 mm. Velikost ok sítí je 100 mm, sítě se upínají pomocí speciálních spon k opěrné konstrukci.

 

Archiv

22.4.2014
Fotbal Trend Akademie 2014
Po loňském úspěšném ročníku Fotbal Trend Akademie se letos chystáme opět na tuto velmi kvalitní akci. 30- ...

2.9.2013
Bezpečné branky 5 x 2 m- Sokol Brozany
Divizní oddíl Sokol Brozany se rozhodnul nakoupit naše velmi kvalitní a také bezpečné branky pro mládež 5 x 2 ...

28.7.2013
Fotbal Trend Akademie 2013
Minulý týden skončila naše první letní fotbalová akce- Fotbal Trend Akademie. Akce se zúčastnilo 23 velmi ...

10.7.2013
Školní hřiště nové generace
Fotbal Trend Gabriel společně s Trendsport Rummenigge nabízí novou formu obvodových mantinelů pro školní ...
Generální partneři 

XML Sitemap  |  RSS kanál  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

© 2011 FOTBAL TREND GABRIEL