Nacházíte: Hlavní stránka > FOTBAL PARK > SOCCER BASKET

Co je SOCCER BASKET?

SOCCER BASKET- FOTBAL BASKET se skládá ze stojanu s nastavitelným profilem a z koše. Jedná se o mobilní modul. Existuje více variant hry. Na rozdíl od basketbalu nehraje hráč rukama, ale nohama, je povoleno také hlavičkovat.

Technické detaily

SOCCER BASKET se skládá z kruhové základny. Základna je vyrobená z tyče s kruhovým průřezem. Základna je spojena s 2 m vysokým stojanem (hliníková tyč se čtvercovým průřezem (80 × 80 mm). Na stojan je našroubován koš. Výšku koše je možno nastavit. Modul s košem je vyroben z hliníkových tyčí s kruhovým průřezem (50 × 3 mm). Koš má průměr 80 cm a směrem dolů se zužuje na 35 cm. V dolní části koše je upevněna síť na zachycení míče.

Využití

SOCCER BASKET je ideální pro akce a oblasti všeho druhu. Využití najde ve školách, školkách, rekreačních parcích a zařízeních, fotbalových klubech a svazech, organizacích mládeže, ve sportovních halách, na koupalištích atd. FOTBAL BASKET je možno postavit na jakémkoliv povrchu (přírodní tráva, umělý trávník, asfalt, beton, dlažba, koberec, dřevo, písek, antuka apod.).

Konstrukce na zachytávání míče

Na přání dodáváme konstrukci na zachycení míče. Tato konstrukce zachytí míč, který hráč střeli mimo modul. Kromě toho je konstrukce ideálním prostorem pro marketingové účely. Na dolní část mantinelu je možno umístit reklamu.

Speciální umělý trávník

Dle přání zákazníka dodáváme i umělý povrch ve špičkové kvalitě. Tento umělý trávník dodáváme jako celek cca. 8 × 4 metry, nebo jako jednotlivé kusy. Tento mobilní umělý trávník přináší mnoho výhod. Nezanedbatelný je též estetický zážitek, který budí dojem zeleného hřiště.

Individuální reklama

SOCCER BASKET může být dodán dle přání s individuální reklamou. Rádi vám vyhotovíme předběžný návrh a po vašem odsouhlasení tento propagační prvek vyrobíme a namontujeme. Propagační prvek je zhotoven z PVC a je zavěšen na modulu s košem.

Transport/montáž

Konstrukce se dá lehce rozložit, tak je možný transport pomocí přívěsu nebo většího dodávkového vozu (např Sprinter, Crafter atd.), Montáž je velice rychlá, zabere jen několik minut a není potřeba žádného nářadí. Ke stěně dodáváme i návod.

FOTBAL BASKET lze nejen koupit, ale i pronajmout. V případě zájmu Vám rádi zašleme naši nabídku.

 

 

 

Archiv

22.4.2014
Fotbal Trend Akademie 2014
Po loňském úspěšném ročníku Fotbal Trend Akademie se letos chystáme opět na tuto velmi kvalitní akci. 30- ...

2.9.2013
Bezpečné branky 5 x 2 m- Sokol Brozany
Divizní oddíl Sokol Brozany se rozhodnul nakoupit naše velmi kvalitní a také bezpečné branky pro mládež 5 x 2 ...

28.7.2013
Fotbal Trend Akademie 2013
Minulý týden skončila naše první letní fotbalová akce- Fotbal Trend Akademie. Akce se zúčastnilo 23 velmi ...

10.7.2013
Školní hřiště nové generace
Fotbal Trend Gabriel společně s Trendsport Rummenigge nabízí novou formu obvodových mantinelů pro školní ...
Generální partneři 

XML Sitemap  |  RSS kanál  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

© 2011 FOTBAL TREND GABRIEL