Nacházíte: Hlavní stránka > FOTBAL PARK > SOCCER BOWLING

Co je SOCCER BOWLING?

Při SOCCER BOWLING - FOTBAL BOWLINGU každý hráč střílí na deset hliníkových kuželek. Cílem je shodit co nejvíce těchto kuželek. Existuje více variant této hry.

Technické detaily

SOCCER BOWLING se skládá ze základní desky (rozměry: 1,5 × 1,5 m). Tato deska je vyrobena z válcovaného hliníkového plechu (2,5 mm), po obvodu je ochranný profil. K základní desce jsou přivařeny 10 mm vysoké hliníkové kruhy, které slouží jako podstavce pro jednotlivé kuželky. Kuželky jsou z hliníkové kulaté trubky, každá kuželka má na vrcholu přivařenou krycí desku.

Využití

SOCCER BOWLING je ideální pro akce a oblasti všeho druhu. Využití najde ve školách, školkách, rekreačních parcích a zařízeních, fotbalových klubech a svazech, organizacích mládeže, ve sportovních halách, na koupalištích atd. FOTBAL BOWLING je možno postavit na jakémkoliv povrchu (přírodní tráva, umělý trávník, asfalt, beton, dlažba, koberec, dřevo, písek, antuka apod.).

Konstrukce na zachytávání míče

Na přání dodáváme konstrukci na zachycení míče. Tato konstrukce zachytí míče, které hráč střelí mimo pole. FOTBAL BOWLING poskytuje též plochu, která je ideální pro marketingové účely. Reklamu je možno umístit na mantinely.

Speciální umělý trávník

Dle přání zákazníka dodáváme k fotbalovému bowlingu umělý povrch ve špičkové kvalitě. Tento umělý trávník dodáváme jako celek cca. 8 × 4 metry, nebo jako jednotlivé kusy. Tento mobilní umělý trávník přináší mnoho výhod. Nezanedbatelný je též estetický zážitek, který budí dojem zeleného hřiště.

Individuální reklama

SOCCER BOWLING může být opatřen dle přání zákazníka individuální reklamou. Rádi vám vyhotovíme předběžný návrh a po vašem odsouhlasení tento propagační prvek vyrobíme a namontujeme. Propagační prvek je zhotoven z vysoce lesklé transparentní fólie, jejíž povrch je omyvatelný a odolný proti poškrábání.

Transport/montáž

Díky jednoduchému systému, který umožňuje celou konstrukci rozložit, je možný transport pomocí přívěsu nebo většího dodávkového vozu (např Sprinter, Crafter atd.), Montáž je velice rychlá, zabere jen několik minut a není potřeba žádného nářadí. K SOCCER BOWLING dodáváme i návod.

SOCCER BOWLING lze nejen koupit, ale i pronajmout. V případě zájmu Vám rádi zašleme naši nabídku.

 

 

 

Archiv

22.4.2014
Fotbal Trend Akademie 2014
Po loňském úspěšném ročníku Fotbal Trend Akademie se letos chystáme opět na tuto velmi kvalitní akci. 30- ...

2.9.2013
Bezpečné branky 5 x 2 m- Sokol Brozany
Divizní oddíl Sokol Brozany se rozhodnul nakoupit naše velmi kvalitní a také bezpečné branky pro mládež 5 x 2 ...

28.7.2013
Fotbal Trend Akademie 2013
Minulý týden skončila naše první letní fotbalová akce- Fotbal Trend Akademie. Akce se zúčastnilo 23 velmi ...

10.7.2013
Školní hřiště nové generace
Fotbal Trend Gabriel společně s Trendsport Rummenigge nabízí novou formu obvodových mantinelů pro školní ...
Generální partneři 

XML Sitemap  |  RSS kanál  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

© 2011 FOTBAL TREND GABRIEL