Nacházíte: Hlavní stránka > FOTBAL PARK > SOCCER CAGE

Co je SOCCER CAGE?

Jedná se o kulatou klec na hraní fotbalu - SOCCER CAGE - FOTBAL KLEC. Pravidla pro hru jsou jednoduchá, jeden hraje proti jednomu. Hra je spravedlivá a nemilosrdná. Kdo střelí první tři branky, vyhrál.

Konstrukce

Klec se skládá z 10. mobilních hliníkových částí, které jsou odolné proti povětrnostním vlivům. Tyto části jsou snadno a rychle sestavitelné. Kurt má celkovou výšku cca 2,30 m a průměr 5 m. V dolní části jsou asi 1 m vysoké bílé mantinely, které jsou odolné vůči nárazu. Tyto mantinely se dají využít k reklamním účelům. Po obvodu horního okraje konstrukce je plocha (1,50 × 0,20 m), kterou lze rovněž využit pro reklamu. Na dvou protilehlých částech se nacházejí malé branky o velikosti 1,0 × 0,5. V další části jsou přístupové dveře s mechanickou západkou. Mezi mantinely a horní reklamní částí visí sítě. Hráč má pocit, jakoby hrál v kleci a má maximální požitek ze hry.

Celé hřiště se skládá z 10. jednotlivých částí, které nejsou větší něž normální dveře do místnosti. SOCCER CAGE se dá lehce smontovat a dá se převézt v běžném dodávkovém vozu (např. Sprinter, Crafter)

Využití

SOCCER CAGE je sportovní vybavení pro akce na veřejných prostranstvích, na pěších zónách, koupalištích, krytých halách, plážích, hřištích. Díky speciálnímu umělému trávníku může být klec postavena na jakémkoliv povrchu (tráva, asfalt, beton, dlažba, koberec, dřevo, písek, antuka atd.)

FOTBAL KLEC je vhodná pro fotbalové a jiné sportovní kluby, pro školy, školky, parky, kempy. Fotbalová klec je ale také ideální reklamní nástroj pro sportovní reklamní agentury, firmy, hotely, veletrhy.

Speciální umělý trávník

Dle přání zákazníka dodáváme i umělý povrch ve špičkové kvalitě. Díky tomuto umělému trávníku je hra velice kvalitní a vlastnosti pohybu míče jsou o mnoho kvalitnější. Také pohyb a stabilita hráče je díky umělému trávníku výrazně lepší. Nezanedbatelný je též estetický zážitek, který budí dojem zeleného hřiště.

Individuální reklama

SOCCER CAGE může být dodán dle přání s individuální reklamou. Rádi vám vyhotovíme předběžný návrh a po vašem odsouhlasení tento propagační prvek vyrobíme a namontujeme. Propagační prvek je zhotoven z vysoce lesklé transparentní fólie, jejíž povrch je omyvatelný a odolný proti poškrábání.

Transport/montáž

Celé hřiště se skládá z 10. jednotlivých částí, které nejsou větší něž normální dveře do místnosti. SOCCER CAGE se dá lehce smontovat a dá se převézt v každém malém dodávkovém vozidle (např. Sprinter, Crafter).

FOTBAL KLEC lze nejen koupit, ale i pronajmout. V případě zájmu vám rádi zašleme naši nabídku.

 

 


Archiv

22.4.2014
Fotbal Trend Akademie 2014
Po loňském úspěšném ročníku Fotbal Trend Akademie se letos chystáme opět na tuto velmi kvalitní akci. 30- ...

2.9.2013
Bezpečné branky 5 x 2 m- Sokol Brozany
Divizní oddíl Sokol Brozany se rozhodnul nakoupit naše velmi kvalitní a také bezpečné branky pro mládež 5 x 2 ...

28.7.2013
Fotbal Trend Akademie 2013
Minulý týden skončila naše první letní fotbalová akce- Fotbal Trend Akademie. Akce se zúčastnilo 23 velmi ...

10.7.2013
Školní hřiště nové generace
Fotbal Trend Gabriel společně s Trendsport Rummenigge nabízí novou formu obvodových mantinelů pro školní ...
Generální partneři 

XML Sitemap  |  RSS kanál  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

© 2011 FOTBAL TREND GABRIEL