Nacházíte: Hlavní stránka > FOTBAL PARK > SOCCER HEADER

Co je SOCCER HEADER?

SOCCER HEADER - FOTBAL PENDL se skládá ze stojanu, tyče, dvou bočních ramen (T-kus) a dvou míčů na lanech. SOCCER HEADER lze přirovnat ke kyvadlu. Existuje více verzí hry. Hráč má za úkol trefit čistě a rovně se pohybující míč.

Technické detaily

SOCCER HEADER se skládá ze 4m vysoké hliníkové fošny (profil 80 × 80 mm) s navijákem na lano. FOTBAL PENDL má dvě 165 cm dlouhá ramena, v nichž jsou speciální očka na lano. Celá konstrukce je upevněna na stojanu. Sada obsahuje lana a dva kyvadlové míčky s poutkem pro upevnění lana.

Využití

SOCCER HEADER je ideální pro akce a oblasti všeho druhu. Využití najde ve školách, školkách, rekreačních parcích a zařízeních, fotbalových klubech a svazech, organizacích mládeže, ve sportovních halách, na koupalištích atd. FOTBAL PENDL je možno postavit na jakémkoliv povrchu (přírodní tráva, umělý trávník, asfalt, beton, dlažba, koberec, dřevo, písek, antuka apod.).

Speciální umělý trávník

Dle přání zákazníka dodáváme i umělý povrch ve špičkové kvalitě. Tento umělý trávník dodáváme jako celek cca. 8 × 4 metry nebo jako jednotlivé kusy. Tento mobilní umělý trávník přináší mnoho výhod. Nezanedbatelný je též estetický zážitek, který budí dojem zeleného hřiště.

Individuální reklama

SOCCER HEADER může být opatřen dle přání zákazníka individuální reklamou. Rádi vám vyhotovíme předběžný návrh a po vašem odsouhlasení tento propagační prvek vyrobíme a namontujeme. Reklamu je možno umístit na dva 2m dlouhé a 60 cm široké bannery, které jsou zavěšeny na ramenech konstrukce. Bannery jsou zhotoveny z PVC a mají očka na zavěšení.

Transport/montáž

Díky jednoduchému systému, který umožňuje celou konstrukci rozložit, je možný transport pomocí přívěsu nebo většího dodávkového vozu (např Sprinter, Crafter atd.), Montáž je velice rychlá, zabere jen několik minut a není potřeba žádného nářadí. Ke konstrukci dodáváme i návod.

FOTBAL PENDL lze nejen koupit, ale i pronajmout. V případě zájmu Vám rádi zašleme naši nabídku.

 

 

Archiv

22.4.2014
Fotbal Trend Akademie 2014
Po loňském úspěšném ročníku Fotbal Trend Akademie se letos chystáme opět na tuto velmi kvalitní akci. 30- ...

2.9.2013
Bezpečné branky 5 x 2 m- Sokol Brozany
Divizní oddíl Sokol Brozany se rozhodnul nakoupit naše velmi kvalitní a také bezpečné branky pro mládež 5 x 2 ...

28.7.2013
Fotbal Trend Akademie 2013
Minulý týden skončila naše první letní fotbalová akce- Fotbal Trend Akademie. Akce se zúčastnilo 23 velmi ...

10.7.2013
Školní hřiště nové generace
Fotbal Trend Gabriel společně s Trendsport Rummenigge nabízí novou formu obvodových mantinelů pro školní ...
Generální partneři 

XML Sitemap  |  RSS kanál  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

© 2011 FOTBAL TREND GABRIEL