Nacházíte: Hlavní stránka > FOTBAL PARK > SOCCER HOLES

Co je SOCCER HOLES?

SOCCER HOLES - FOTBAL TREFA je nový typ stěny s brankami, je to stabilní modul, ve kterém jsou různě velké otvory. Cílem hry je, aby se hráč trefil do každého z těchto otvorů. Čím menší je otvor, tím více bodů získá hráč za trefu do něj.

Technické detaily

Toto zařízení se skládá z 25 mm tlustých dvojitých hliníkových částí, po obvodu je speciální U-profil (35 mm). SOCCER HOLES je 250 cm dlouhá a 100 (70) cm vysoká stěna, má 4 otvory. Otvory mají průměr 65 / 55 / 45 / 35 cm. Ke konstrukci patří ještě dva stojany z hliníku

Využití

SOCCER HOLES je ideální pro různé akce a organizace všeho druhu: festivaly, školky, rekreační zařízení, fotbalové kluby, svazy, sportovní školy, organizace mládeže, koupaliště, dětské hřiště, hotely, sportoviště atd.

FOTBAL TREFA modul může být postaven na jakémkoliv povrchu (např. na trávníku, umělém trávníku, asfaltu, betonu, dlažbě, koberci, dřevě, písku, antuce atd.)

Konstrukce na zachytávání míče

Na přání dodáváme konstrukci na zachycení míče. Tato konstrukce zachytí míč, který hráč střelí mimo modul. Mimo jiné poskytuje konstrukce ideální prostor pro marketingové účely.

Speciální umělý trávník

Dle přání zákazníka dodáváme ke konstrukci SOCCER HOLES umělý povrch ve špičkové kvalitě. Tento umělý trávník dodáváme jako celek cca. 8 × 4 metry nebo jako jednotlivé kusy. Tento mobilní umělý trávník přináší mnoho výhod. Nezanedbatelný je též estetický dojem zeleného hřiště.

Individuální reklama

Konstrukce SOCCER HOLES může být dodána dle přání s individuální reklamou. Rádi vám vyhotovíme předběžný návrh a po vašem odsouhlasení tento propagační prvek vyrobíme a namontujeme. Propagační prvek je zhotoven z vysoce lesklé transparentní fólie, jejíž povrch je omyvatelný a odolný proti poškrábání.

Transport/montáž

Díky jednoduchému systému, který šetří místo, je možný transport pomocí přívěsu nebo většího dodávkového vozu (např Sprinter, Crafter atd.). Montáž je velice rychlá, zabere jen několik minut a není potřeba žádného nářadí. Ke stěně dodáváme i návod.

Stěnu FOTBAL TREFA lze nejen koupit, ale i pronajmout. V případě zájmu vám rádi zašleme naši nabídku.

 

 

 

Archiv

22.4.2014
Fotbal Trend Akademie 2014
Po loňském úspěšném ročníku Fotbal Trend Akademie se letos chystáme opět na tuto velmi kvalitní akci. 30- ...

2.9.2013
Bezpečné branky 5 x 2 m- Sokol Brozany
Divizní oddíl Sokol Brozany se rozhodnul nakoupit naše velmi kvalitní a také bezpečné branky pro mládež 5 x 2 ...

28.7.2013
Fotbal Trend Akademie 2013
Minulý týden skončila naše první letní fotbalová akce- Fotbal Trend Akademie. Akce se zúčastnilo 23 velmi ...

10.7.2013
Školní hřiště nové generace
Fotbal Trend Gabriel společně s Trendsport Rummenigge nabízí novou formu obvodových mantinelů pro školní ...
Generální partneři 

XML Sitemap  |  RSS kanál  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

© 2011 FOTBAL TREND GABRIEL