Nacházíte: Hlavní stránka > FOTBAL PARK > SOCCER LOB

Co je SOCCER LOB?

SOCCER LOB - FOTBAL LOB se skládá z překážkového modulu (branky) a z jednoho basketbalového modulu (basketbalového koše). Tyto dva moduly jsou upevněny na stojanu. Hráč se musí pokusit dostat míč přes překážku do koše. Existuje více variant této hry.

Technické detaily

Překážkový modul je tvořen brankou, která má rozměry 105 × 65 cm. Celý modul je z hliníku. Rám branky se skládá z osmiúhelníkového profilu s drážkou pro uchycení sítě a sítě (oka: 50 mm). Koš je zhotoven z hliníkových trubek (50 × 3 mm), kulatý otvor koše má průměr 72 cm. Koš se směrem dozadu zužuje z 80. na 35 cm. Na koši je upevněna síť. Celá konstrukce je šrouby upevněna na hliníkovém stojanu z hliníkové tyče (50 × 3 mm).

Využití

SOCCER LOB je ideální pro akce a oblasti všeho druhu. Využití najde ve školách, školkách, rekreačních parcích a zařízeních, fotbalových klubech a svazech, organizacích mládeže, ve sportovních halách, na koupalištích atd. FOTBAL LOB je možno postavit na jakémkoliv povrchu (přírodní tráva, umělý trávník, asfalt, beton, dlažba, koberec, dřevo, písek, antuka, dlažební kostky apod.). SOCCER LOB je též ideální jako propagační nástroj.

Konstrukce na zachytávání míče

Na přání dodáváme konstrukci na zachycení míče. Tato konstrukce zachytí míč, který hráč střelí mimo modul. Mimo jiné poskytuje konstrukce ideální prostor pro marketingové účely.

Speciální umělý trávník

Dle přání zákazníka dodáváme k modulům SOCCER LOB umělý povrch ve špičkové kvalitě. Tento umělý trávník dodáváme jako celek cca. 8 × 4 metry nebo jako jednotlivé kusy. Tento mobilní umělý trávník přináší mnoho výhod. Nezanedbatelný je též estetický dojem zeleného hřiště.

Individuální reklama

Konstrukce FOTBAL LOB může být dodána dle přání s individuální reklamou. Rádi vám vyhotovíme předběžný návrh a po vašem odsouhlasení tento propagační prvek vyrobíme a namontujeme. Propagační prvek je zhotoven z vysoce lesklé transparentní fólie, jejíž povrch je omyvatelný a odolný proti poškrábání.

Transport/montáž

Díky jednoduchému systému, který šetří místo, je možný transport pomocí přívěsu nebo většího dodávkového vozu (např Sprinter, Crafter atd.), Montáž je velice rychlá, zabere jen několik minut a není potřeba žádného nářadí. K modulům FOTBAL LOB dodáváme i návod pro sestavení.

FOTBAL LOB lze nejen koupit, ale i pronajmout. V případě zájmu Vám rádi zašleme naši nabídku.

 

 

 

 

Archiv

22.4.2014
Fotbal Trend Akademie 2014
Po loňském úspěšném ročníku Fotbal Trend Akademie se letos chystáme opět na tuto velmi kvalitní akci. 30- ...

2.9.2013
Bezpečné branky 5 x 2 m- Sokol Brozany
Divizní oddíl Sokol Brozany se rozhodnul nakoupit naše velmi kvalitní a také bezpečné branky pro mládež 5 x 2 ...

28.7.2013
Fotbal Trend Akademie 2013
Minulý týden skončila naše první letní fotbalová akce- Fotbal Trend Akademie. Akce se zúčastnilo 23 velmi ...

10.7.2013
Školní hřiště nové generace
Fotbal Trend Gabriel společně s Trendsport Rummenigge nabízí novou formu obvodových mantinelů pro školní ...
Generální partneři 

XML Sitemap  |  RSS kanál  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

© 2011 FOTBAL TREND GABRIEL