Nacházíte: Hlavní stránka > FOTBAL PARK > SOCCER PARCOURS

Co je SOCCER PARCOURS?

SOCCER PARCOURS - FOTBAL PARKUR je geniální řešení, které umožňuje nácvik práce s míčem v úzkých prostorách. Jedná se o mobilní části mantinelů. Mantinely lze uspořádat podle potřeby v závislosti na prostorových možnostech.

Technické detaily

SOCCER PARCOURS se skládá z mobilních částí mantinelů, které jsou odolné vůči povětrnostním vlivům. Tyto mantinely mají délku 2 metry a výšku cca. 0,75 m, jsou vyrobeny z netoxického PVC (200 × 75 cm), mají bílou barvu a jsou odolné proti nárazu. Mantinely jsou vhodným prostorem pro umístění reklamy. Balení zahrnuje 19 kusů mantinelů, které se dají velice jednoduchým a rychlým způsobem spojit. Mantinely je možno postavit podle momentálního přání a potřeby do rozmanitých tvarů. Je možné si doobjednat různé překážky.

Využití

SOCCER PARCOURS je ideální pro akce a oblasti všeho druhu. Využití najde ve školách, školkách, rekreačních parcích a zařízeních, fotbalových klubech a svazech, organizacích mládeže, ve sportovních halách, na koupalištích atd. FOTBAL PARKUR je možno postavit na jakémkoliv povrchu (přírodní tráva, umělý trávník, asfalt, beton, dlažba, koberec, dřevo, písek, antuka apod.).

Individuální reklama

SOCCER PARCOURS může být opatřen dle přání zákazníka individuální reklamou. Rádi Vám vyhotovíme předběžný návrh a po vašem odsouhlasení tento propagační prvek vyrobíme a namontujeme. Propagační prvek je zhotoven z vysoce kvalitního lesklého filmu, který je odolný proti poškození a je omyvatelný.

Transport/montáž

Díky jednoduchému systému, který umožňuje celou konstrukci rozložit, je možný transport pomocí přívěsu nebo většího dodávkového vozu (např Sprinter, Crafter atd.), Montáž je velice rychlá, zabere jen několik minut a není potřeba žádného nářadí. K montáži dodáváme i návod.

FOTBAL PARKUR lze nejen koupit, ale i pronajmout. V případě zájmu Vám rádi zašleme naši nabídku.

 

 

 

Archiv

22.4.2014
Fotbal Trend Akademie 2014
Po loňském úspěšném ročníku Fotbal Trend Akademie se letos chystáme opět na tuto velmi kvalitní akci. 30- ...

2.9.2013
Bezpečné branky 5 x 2 m- Sokol Brozany
Divizní oddíl Sokol Brozany se rozhodnul nakoupit naše velmi kvalitní a také bezpečné branky pro mládež 5 x 2 ...

28.7.2013
Fotbal Trend Akademie 2013
Minulý týden skončila naše první letní fotbalová akce- Fotbal Trend Akademie. Akce se zúčastnilo 23 velmi ...

10.7.2013
Školní hřiště nové generace
Fotbal Trend Gabriel společně s Trendsport Rummenigge nabízí novou formu obvodových mantinelů pro školní ...
Generální partneři 

XML Sitemap  |  RSS kanál  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

© 2011 FOTBAL TREND GABRIEL