Nacházíte: Hlavní stránka > FOTBAL PARK > SOCCER PYRAMIDE

Co je SOCCER PYRAMIDE?

SOCCER PYRAMIDE- FOTBAL PYRAMIDA se skládá z jednoho basketbalového koše, na kterém je připevněná ohebná rampa. Hráč se musí trefit z určeného místa míčem přes rampu do koše. Existují rozmanité varianty hry, kdy může hráč získat různý počet bodů.

Technické detaily

SOCCER PYRAMIDE se skládá z pružné rampy (2 × 1 m), která je připevněna k basketbalovému koši. Základní rám rampy je z hliníkových trubek se čtvercovým průřezem (30 x 30). Stoupající plocha je z polycarbonu (odolné vůči poškození!). Rampa se zvedá z výšky 0, 0 m do výšky 1, 2 m. Koš má průměr 60 cm a je upevněn ve výšce 1, 2 m. Sklápěcí boční strany jsou fixovány tyčemi. Tyto fixační tyče mají osmiúhelníkový profil s drážkou pro upevnění sítě. Součástí konstrukce je síť (oka 50 mm). Ve složeném stavu má celý tento modul rozměry 1, 2 m (šířka) × 2, 80 m (délka) a 1, 20 m (výška). Aby se dal modul převážet, dají se rampa a boční strany sklopit. Celý modul má pak rozměry jen 0, 80 m (šířka) x 0, 80 m (délka) a 1, 4 m (výška).

Využití

SOCCER PYRAMIDE je ideální pro akce a oblasti všeho druhu. Využití najde na festivalech, ve školách, školkách, rekreačních parcích a zařízeních, fotbalových klubech a svazech, organizacích mládeže, ve sportovních halách, na koupalištích atd. SOCCER PYRAMIDE poskytuje též plochu, která je ideální pro marketingové účely (např. pro firmy, reklamní agentury, hotely, veletrhy atd…). FOTBAL PYRAMIDA je možno postavit na jakémkoliv povrchu (přírodní tráva, umělý trávník, asfalt, beton, dlažba, koberec, dřevo, písek, antuka, dlažební kostky apod.).

Konstrukce na zachytávání míče

Na přání dodáváme konstrukci na zachycení míče. Tato konstrukce zachytí míč, který hráč střelil mimo modul. Kromě toho je konstrukce ideálním prostorem pro marketingové účely. Na dolní hladkou část mantinelu je možno umístit reklamu.

Speciální umělý trávník

Dle přání zákazníka dodáváme i umělý povrch ve špičkové kvalitě. Tento umělý trávník dodáváme jako celek (cca. 8 × 4 metry) nebo jako jednotlivé kusy (odpalovací základna). Tento mobilní umělý trávník přináší mnoho výhod. Nezanedbatelný je též estetický zážitek, který budí dojem zeleného hřiště.

Individuální reklama

SOCCER PYRAMIDE může být dodána dle přání s individuální reklamou. Rádi vám vyhotovíme předběžný návrh a po vašem odsouhlasení tento propagační prvek vyrobíme a namontujeme. Propagační prvek je zhotoven z vysoce lesklé folie, která je chráněna průhledným, omyvatelným a odolným laminátem. Stejná technika je použita u záchytné konstrukce.

Transport/montáž

Konstrukce se dá lehce rozložit, potom je možný transport pomocí přívěsu nebo většího vozu (např Sprinter, Crafter atd.), Montáž je velice rychlá, zabere jen několik minut a není potřeba žádného nářadí. Ke stěně dodáváme i návod.

FOTBAL PYRAMIDA lze nejen koupit, ale i pronajmout. V případě zájmu Vám rádi zašleme naši nabídku.

 

 

 

Archiv

22.4.2014
Fotbal Trend Akademie 2014
Po loňském úspěšném ročníku Fotbal Trend Akademie se letos chystáme opět na tuto velmi kvalitní akci. 30- ...

2.9.2013
Bezpečné branky 5 x 2 m- Sokol Brozany
Divizní oddíl Sokol Brozany se rozhodnul nakoupit naše velmi kvalitní a také bezpečné branky pro mládež 5 x 2 ...

28.7.2013
Fotbal Trend Akademie 2013
Minulý týden skončila naše první letní fotbalová akce- Fotbal Trend Akademie. Akce se zúčastnilo 23 velmi ...

10.7.2013
Školní hřiště nové generace
Fotbal Trend Gabriel společně s Trendsport Rummenigge nabízí novou formu obvodových mantinelů pro školní ...
Generální partneři 

XML Sitemap  |  RSS kanál  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

© 2011 FOTBAL TREND GABRIEL