Nacházíte: Hlavní stránka > FOTBAL PARK > SOCCER RAMP

Co je SOCCER RAMP?

SOCCER RAMP - FOTBAL RAMPA se skládá z modulu překážek, do kterého je zavěšena oblouková rampa a basketbalový koš. Hráč se snaží z místa hodit míč přes rampu do koše. Existují různé varianty her, které se dají hrát na SOCCER RAMP. Hráč může dosáhnout v jednotlivých hrách různý počet bodů.

Technické detaily

SOCCER RAMP je 2 m dlouhý a 1 m široký modul, který se zvedá do výšky v rozmezí od 0 cm do  65 cm. Základní část se skládá z hliníkových čtvercových trubek (30 × 30 × 3 mm). Zvednutá část je z 6 mm silného polykarbonátu. Překážkový modul má malou branku a rozměry 105 × 65 cm. Tento modul je zhotoven z hliníku. Rám branky je tvořen osmiúhelníkovým profilem s drážkou na upevnění sítě (oka: 50 mm). Koš je z hliníkových trubek (50 × 30 mm) a nahoře má kulatý otvor o průměru 80 cm, spodní otvor má průměr 35 cm. Na koši je natažena síť. Modul s košem je přišroubován k hliníkovému rámu.

Využití

SOCCER RAMP najde využití na akcích různého druhu a v různých organizacích. SOCCER RAMP je vhodná pro sportovní kluby, pro školy, školky, parky, kempy, hotely, koupaliště, pláže, haly atd. Rampa může být postavena na jakémkoliv povrchu (tráva, asfalt, beton, dlažba, koberec, dřevo, písek, antuka atd.) FOTBAL RAMPA je ale také ideální reklamní nástroj pro sportovní reklamní agentury, firmy, hotely, veletrhy.

Záchytná konstrukce

Na přání dodáváme záchytnou konstrukci. Tato konstrukce zachytí míč, který hráč střelí vedle rampy. Mimo jiné je konstrukce ideální prostor k marketingovým účelům. Reklama se dá umístit na spodní část plotu zachycující míče.

Speciální umělý trávník

Dle přání zákazníka dodáváme k rampě umělý povrch ve špičkové kvalitě. Tento umělý trávník dodáváme jako celek cca. 8 × 4 metry nebo jako jednotlivé kusy. Tento mobilní umělý trávník přináší mnoho výhod. Nezanedbatelný je též estetický zážitek, který budí dojem zeleného hřiště.

Individuální reklama

Rampa může být opatřena dle přání zákazníka individuální reklamou. Rádi vám vyhotovíme předběžný návrh a po vašem odsouhlasení tento propagační prvek vyrobíme a namontujeme. Propagační prvek je zhotoven z vysoce lesklé transparentní fólie, jejíž povrch je omyvatelný a odolný proti poškrábání.

Transport/montáž

Díky jednoduchému systému, který umožňuje celou konstrukci rozložit na jednotlivé díly, je možný transport pomocí přívěsu nebo většího dodávkového vozu (např Sprinter, Crafter atd.), Montáž je velice rychlá, zabere jen několik minut a není potřeba žádného nářadí. K SOCCER RAMP dodáváme i návod.

FOTBAL RAMPA jde buďto zakoupit, nebo také pronajmout. V případě zájmu Vám rádi zašleme naši nabídku.

 

 

 

Archiv

22.4.2014
Fotbal Trend Akademie 2014
Po loňském úspěšném ročníku Fotbal Trend Akademie se letos chystáme opět na tuto velmi kvalitní akci. 30- ...

2.9.2013
Bezpečné branky 5 x 2 m- Sokol Brozany
Divizní oddíl Sokol Brozany se rozhodnul nakoupit naše velmi kvalitní a také bezpečné branky pro mládež 5 x 2 ...

28.7.2013
Fotbal Trend Akademie 2013
Minulý týden skončila naše první letní fotbalová akce- Fotbal Trend Akademie. Akce se zúčastnilo 23 velmi ...

10.7.2013
Školní hřiště nové generace
Fotbal Trend Gabriel společně s Trendsport Rummenigge nabízí novou formu obvodových mantinelů pro školní ...
Generální partneři 

XML Sitemap  |  RSS kanál  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

© 2011 FOTBAL TREND GABRIEL