Nacházíte: Hlavní stránka > FOTBAL PARK > SOCCER SHOT

Co je SOCCER SHOT?

SOCCER SHOT - FOTBAL PAS se skládá ze dvou za sebou postavených překážek (branek) a jedním basketbalovým košem, který je upevněn na stojanu. Cílem je z určeného místa vykopnout míč. Hráč musí kopnout míč tak, aby přeletěl přes obě překážky a spadl do basketbalového koše.

Technické detaily

Branky mají rozměry 105 × 65 cm a jsou vyrobeny z hliníku. Rám branky se skládá z osmiúhelníkového profilu s drážkou a zařízením pro upevnění sítě (oka: 50 mm). Koš s průměrem 80 cm je z hliníkových tyčí s kulatým průřezem (50 × 3 mm). Koš se směrem dolů zužuje z 80. na 35 cm. Vespod koše je umístěná záchytná síť. Celý modul s košem je našroubován na hliníkový stojan - rovněž z hliníkové tyče s kulatým průřezem (50 × 3 mm)

Využití

SOCCER SHOT najde využití na akcích různého druhu a v různých organizacích. SOCCER SHOT je vhodný pro sportovní kluby, pro školy, školky, parky, kempy, hotely, koupaliště, pláže, haly atd. FOTBAL PAS může být postaven na jakémkoliv povrchu (tráva, asfalt, beton, dlažba, koberec, dřevo, písek, antuka atd.) Dá se ale také využít jako reklamní nástroj pro reklamní agentury, firmy, hotely, veletrhy.

Záchytná konstrukce

Na přání dodáme i záchytnou síť. Tato konstrukce zachytí míč, který hráč střelí mimo modul. Konstrukce je ideální prostor k marketingovým účelům. Reklama se dá umístit na spodní část plotu zachycující míče.

Speciální umělý trávník

Dle přání zákazníka dodáváme i umělý povrch ve špičkové kvalitě. Tento umělý trávník dodáváme jako celek cca. 8 × 4 metry nebo jako jednotlivé kusy. Tento mobilní umělý trávník přináší mnoho výhod. Nezanedbatelný je též estetický zážitek, který budí dojem zeleného hřiště.

Individuální reklama

SOCCER SHOT může být opatřen dle přání zákazníka individuální reklamou. Rádi vám vyhotovíme předběžný návrh a po vašem odsouhlasení tento propagační prvek vyrobíme a namontujeme. Propagační prvek je zhotoven z vysoce lesklé transparentní fólie, jejíž povrch je omyvatelný a odolný proti poškrábání. Stejný materiál je použit i na výrobu reklamy na záchytné konstrukci.

Transport/montáž

Díky jednoduchému systému, který umožňuje celou konstrukci rozložit na jednotlivé díly, je možný transport pomocí přívěsu nebo většího dodávkového vozu (např. Sprinter, Crafter atd.), Montáž je velice rychlá, zabere jen několik minut a není potřeba žádného nářadí. Dodáváme i návod k montáži.

FOTBAL PAS lze nejen koupit, ale i pronajmout. V případě zájmu vám rádi zašleme naši nabídku.

 

 

 

Archiv

22.4.2014
Fotbal Trend Akademie 2014
Po loňském úspěšném ročníku Fotbal Trend Akademie se letos chystáme opět na tuto velmi kvalitní akci. 30- ...

2.9.2013
Bezpečné branky 5 x 2 m- Sokol Brozany
Divizní oddíl Sokol Brozany se rozhodnul nakoupit naše velmi kvalitní a také bezpečné branky pro mládež 5 x 2 ...

28.7.2013
Fotbal Trend Akademie 2013
Minulý týden skončila naše první letní fotbalová akce- Fotbal Trend Akademie. Akce se zúčastnilo 23 velmi ...

10.7.2013
Školní hřiště nové generace
Fotbal Trend Gabriel společně s Trendsport Rummenigge nabízí novou formu obvodových mantinelů pro školní ...
Generální partneři 

XML Sitemap  |  RSS kanál  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

© 2011 FOTBAL TREND GABRIEL