Nacházíte: Hlavní stránka > FOTBAL PARK > SOCCER TENNIS

Co je SOCCER TENNIS?

SOCCER TENNIS - FOTBAL TENIS je mírně upravenou verzí populárního nohejbalu. SOCCER TENNIS je kombinací toho nejlepšího z fotbalu a tenisu. Mezi podpěrnými tyčemi je napnutá síť. Výška sítě je nastavitelná podle potřeby. Mohou hrát dva, čtyři a nebo dokonce šest hráčů. Pravidla jsou velice jednoduchá. Spoluhráči si musí nahrát a pak kopnout míč přes síť na stranu soupeře. Zjednodušení pravidel je zárukou obrovské radosti a nadšení ze hry. Hra je určena pro všechny věkové kategorie.

Technické detaily

Konstrukce se skládá ze stabilních stojanů, které jsou ještě opatřeny 15ti kilovou zátěží. Sloupky jsou 2 metry vysoké a na vnitřní straně mají zařízení sloužící k nastavení výšky sítě. Šířka sítě je cca. 6 m, výška je ca. 70 cm. Na jakýkoliv povrch (trávník, písek, halová podlaha) lze umístit značení hřiště.

Využití

SOCCER TENNIS je ideální pro akce a oblasti všeho druhu. Využití najde ve školách, školkách, rekreačních parcích a zařízeních, fotbalových klubech a svazech, organizacích mládeže, ve sportovních halách, na koupalištích atd. SOCCER TENNIS je možno postavit na jakémkoliv povrchu (přírodní tráva, umělý trávník, asfalt, beton, dlažba, koberec, dřevo, písek, antuka, dlažební kostky apod.). FOTBAL TENIS lze také využít k propagačním účelům. Díky výškově nastavitelné síti lze toto zařízení použít i pro jiné sporty (např. badminton, tenis a jiné raketové sporty)

Speciální umělý trávník

Dle přání zákazníka dodáváme i umělý povrch ve špičkové kvalitě. Tento umělý trávník dodáváme jako celek cca. 8 × 4 metry nebo jako jednotlivé kusy. Tento mobilní umělý trávník přináší mnoho výhod. Nezanedbatelný je též estetický dojem zeleného hřiště.

Individuální reklama

Ke konstrukci SOCCER TENNIS mohou být podle přání zákazníka dodány reklamní bannery. Tyto bannery se dají připevnit k síti a jsou velice odolné. Můžeme dodat také stojící bannery v rozmanitých velikostech. Vše záleží na Vašem přání. Z konstrukce FOTBAL TENIS tak může vzniknout účinný reklamní poutač.

Transport/montáž

Celý modul se skládá ze sedmi jednotlivých částí. Montáž je velice rychlá, zabere jen několik minut a není potřeba žádného nářadí a šroubů. Modul se dá převézt v normálním autě typu kombi, nebo v autě se sklopenými zadními sedadly.

FOTBAL TENIS lze nejen koupit, ale i pronajmout. V případě zájmu Vám rádi zašleme naši nabídku.

 

 

 

Archiv

22.4.2014
Fotbal Trend Akademie 2014
Po loňském úspěšném ročníku Fotbal Trend Akademie se letos chystáme opět na tuto velmi kvalitní akci. 30- ...

2.9.2013
Bezpečné branky 5 x 2 m- Sokol Brozany
Divizní oddíl Sokol Brozany se rozhodnul nakoupit naše velmi kvalitní a také bezpečné branky pro mládež 5 x 2 ...

28.7.2013
Fotbal Trend Akademie 2013
Minulý týden skončila naše první letní fotbalová akce- Fotbal Trend Akademie. Akce se zúčastnilo 23 velmi ...

10.7.2013
Školní hřiště nové generace
Fotbal Trend Gabriel společně s Trendsport Rummenigge nabízí novou formu obvodových mantinelů pro školní ...
Generální partneři 

XML Sitemap  |  RSS kanál  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

© 2011 FOTBAL TREND GABRIEL