Nacházíte: Hlavní stránka > FOTBAL PARK > SOCCER TORWAND

Co je SOCCER TORWAND?

SOCCER TORWAND - FOTBAL PENALTA odpovídá přesně svými rozměry známé stěně ze sportovního studia německé televize ZDF. Jedná se o volně stojící, centrálně rozdělený panel, ve kterém jsou v pravém dolním a levém horním rohu otvory. Hráč se musí trefit do těchto otvorů. Střílí třikrát dolů a třikrát na         

 

Technické údaje

SOCCER TORWAND (rozměr 270 × 183 cm) se skládá ze dvou mobilních, vysoce kvalitních a odolných dřevěných desek (bílá základní barva), které jsou zarámovány v obdélníkovém profilu z hliníku (60 × 40 × 4 mm). Dvě poloviny stěny je možné velice rychle a jednoduše spojit dvěma spojovacími šrouby. Není třeba žádného nářadí. Stěna má sklápěcí fošny, které jsou vyrobeny také z hliníku (50 × 3 mm) a jsou přivařeny na obdélníkový profil na zemi (80 × 40 × 3 mm) (rozpětí dozadu: 120 cm). Díky tomuto skládacímu a otočnému ramenu je zaručena stabilita. Ke stěně je dodáváno posuvné závaží, které též zajistí stabilitu a slouží k zatížení stěny na povrchu jako je např. asfalt, podlaha v hale atd. K příslušenství patří rovněž dva spirálovité háky z oceli, které slouží k upevnění stěny na plochách jako jsou např. trávník, zemina, antuka atd.

Možnosti využití

SOCCER TORWAND nabízí rozmanité možností využití. Je ideální pro organizace a akce všeho druhu: pouliční festivaly, školky, školy, parky, fotbalové kluby a svazy, sportovní školy, mládežnické organizace, sportovní agentury, koupaliště, hřiště, hotely, sportoviště atd.

FOTBAL PENALTA se dá rovněž využít pro marketingové účely. Stěna může být postavena na jakémkoliv povrchu (přírodní tráva, umělý trávník, asfalt, beton, dlažba, koberec, dřevo, písek, antuka)

Konstrukce na chytání míče

Podle přání je možné umístit za modul konstrukci na chytání míče. Tato konstrukce slouží v první řadě k zachytávání míčů létajících mimo modul. Kromě toho je dolní část modulu ideální pro umístění reklamy.

Speciální umělý trávník

Na základě přání zákazníka dodáváme také speciální umělý trávník v nejlepší kvalitě. Tento trávník může být dodán jako kompletní celek cca. 8 × 4 metry, nebo rozdělená plocha. Tento mobilní systém umělého trávníku budí dojem „zeleného hřiště“ a přináší mnoho výhod pro hráče.

Individuální reklama

SOCCER TORWAND může být dodána dle přání s individuálním brandingem. Rádi Vám vyhotovíme předběžný návrh a po vašem odsouhlasení tento propagační prvek vyrobíme a namontujeme. Propagační prvek je zhotoven z vysoce lesklé fólie, je transparentní, omyvatelný, odolný proti poškrábání.

Transport/montáž

Díky praktické možnosti rozdělit stěnu na dvě části (rozměry jedné části: 183 × 135 cm), je možný transport pomocí přívěsu nebo většího dodávkového vozu (např Sprinter, Crafter atd.). Montáž je velice rychlá, zabere jen několik minut a není potřeba žádného nářadí. Ke stěně dodáváme i návod.

Modul FOTBAL PENALTA lze nejen koupit, ale i pronajmout. V případě zájmu Vám rádi zašleme naši nabídku.

 

 

 

Archiv

22.4.2014
Fotbal Trend Akademie 2014
Po loňském úspěšném ročníku Fotbal Trend Akademie se letos chystáme opět na tuto velmi kvalitní akci. 30- ...

2.9.2013
Bezpečné branky 5 x 2 m- Sokol Brozany
Divizní oddíl Sokol Brozany se rozhodnul nakoupit naše velmi kvalitní a také bezpečné branky pro mládež 5 x 2 ...

28.7.2013
Fotbal Trend Akademie 2013
Minulý týden skončila naše první letní fotbalová akce- Fotbal Trend Akademie. Akce se zúčastnilo 23 velmi ...

10.7.2013
Školní hřiště nové generace
Fotbal Trend Gabriel společně s Trendsport Rummenigge nabízí novou formu obvodových mantinelů pro školní ...
Generální partneři 

XML Sitemap  |  RSS kanál  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

© 2011 FOTBAL TREND GABRIEL