Nacházíte: Hlavní stránka > FOTBAL TREND AKADEMIE ROUDNICE N/L 2014 > Den č. 2 - Pondělí 14.7.

Program dne č. 2 - pondělí 14.7.

Dopolední trénink

Pro pondělní dopoledne jsme naordinovali tréninkovou jednotku v herním stylu. Opět jsme byli rozděleni do dvou skupin kde jedna skupina vedená trenérem P. Gabrielem prováděla střelbu na přesnost do vymezených prostorů a také poté na naše mrštné brankáře. Představili jsme si specifika střelecké techniky, aby hoši věděli, proč jim dost často letí míč vysoko nad branku. Druhá skupina prováděla práci s míčem, kde byla cvičena technika s míčem všech možných partií těla. Skupinu vedl důkladně trenér M. Fukal. Brankáři pod vedením trenéra J. Boboka opět měli svůj brankářský osobní trénink a postupně se střídali také při naší kanonádě na branku.

Konec tréninku jsme ukončili bagem, kde se hrálo o tzv. krále baga, který nám všem pak popřál dobrou chuť k obědu. Králem byl tentokrát Adam Pivoňka, který bohužel prohrál střižbu s celkem dalšími 7 finalisty.

Odpolední trénink

Při odpoledním tréninku jsma se zaměřili na základní kopací techniku v podobě přihrávky a techniky kopu na krátkou vzdálenost, včetně příjmu míče. Po tomto průpravném cvičení, které nám naznačilo kde jsou rezervy, jsme se přesunuli konečně do našeho Fotbal Parku a celou tréninkovou jednotku se tam celý tým pohyboval. Byl hrán turnaj v naší Soccer aréně (4 +1), zahráli jsme si nohejbal a zkoušeli si, jak nám jde pracovat na modulech Soccer Ramp, Soccer Torwand a Soccer Shot. V postaveném slalomu Soccer Parcours si kluci vyzkoušeli rychlé vedení míče, tak aby v příštích dnech mohli tento modul jít i v plné rychlosti na čas. Kladem důraz byl i na zpevnění těla, které se klukům bude v budoucnu velmi hodit. Těsně před koncem jsme prchali před blížící se bouřkou, která sa velmi rychle přehnala.

Večerní soutěž

Pro naší večerní soutěž jsme vybrali již osvědčenou akci a to trefování přes naší rampu do kulaté klece Soccer Cage. Je zapotřebí trefit plochu rampy s potřebnou razancí, tak aby míč přistál v kruhu klece. Po vyřazovacích bojích se do finále posledních 3 hráčů nominoval Felix Čejka, Matěj Pátek a Václav Černý. V tomto pořadí i soutěž nakonec skončila. Jsme tedy rádi, že finalisti a vítězové se v našich soutěžích střídají.

Fotogalerie den č. 2

 


Archiv

22.4.2014
Fotbal Trend Akademie 2014
Po loňském úspěšném ročníku Fotbal Trend Akademie se letos chystáme opět na tuto velmi kvalitní akci. 30- ...

2.9.2013
Bezpečné branky 5 x 2 m- Sokol Brozany
Divizní oddíl Sokol Brozany se rozhodnul nakoupit naše velmi kvalitní a také bezpečné branky pro mládež 5 x 2 ...

28.7.2013
Fotbal Trend Akademie 2013
Minulý týden skončila naše první letní fotbalová akce- Fotbal Trend Akademie. Akce se zúčastnilo 23 velmi ...

10.7.2013
Školní hřiště nové generace
Fotbal Trend Gabriel společně s Trendsport Rummenigge nabízí novou formu obvodových mantinelů pro školní ...
Generální partneři 

XML Sitemap  |  RSS kanál  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019

© 2011 FOTBAL TREND GABRIEL