Nacházíte: Hlavní stránka > SLUŽBY > Individuální reklama

Individuální reklama

Naše používané elementy z řady FOTBAL PARK je možno využít, jako individuální reklamu. Tyto produkty z FOTBAL PARKU se často objevují na různých akcích, kde se prezentujeme, nebo jsme organizátory pozváni s našimi moduly pro zpestření akce a vyžití návštěvníků ve volném čase (sportovní akce, společenské akce, veletrhy atd.). Jako další varianta je možnost společně s pronajatým modulem od F. T. G., objednat výrobu individuální reklamy podle vlastní marketingové strategie. Naše společnost nabízí zájemcům o propagaci svojí firmy naše plochy a v rámci denního, víkendového nebo ročního pronájmu ploch, je možno svojí společnost velmi dobře propagovat.

Reklamu připravíme pro zájemce do konečné fáze výroby a následného polepu bannerů. Samozřejmostí je první grafický návrh reklamy na modulu, který dodáme zdarma a po odsouhlasení a předání grafických dat dané společnosti našim grafikům, vytvoříme individuální reklamu na vybraném produktu. Zcela nový grafický návrh, je také samozřejmostí.

  • KRATKODOBÁ INDIVIDUÁLNÍ REKLAMA

- při pronájmu vybraného modulu z FOTBAL PARKU pro vlastní promotion akci (1 den, víkend) a využití 1denní nebo víkendové reklamy. Modul bude přizpůsoben požadavkům klienta a budou použity polepy, jeho vlastní marketingovou strategií. Vše bude zakonponováno do reklamních ploch, našich hracích elementů.

 

  •  DLOUHODOBÁ INDIVIDUÁLNÍ REKLAMA

- tato možnost se nabízí pro dlouhodobé umístění reklamy na našich modulech FOTBAL PARKU. Trvání individuální reklamy je nastaveno na dobu 1 roku v rámci našich vlastních modulů FOTBAL PARK. Tito stálý partneři se objevují na jednom z 8 modulů FOTBAL PARKU (dle výběru) na zadní stěně se sítí (2-3 stěny á 2metry oboustraně). Pak jsou při vlastním zájmu, tito partneři zařazeny na naší FOTBAL ARÉNU Mobilní a též společně na Soccer Parkur, kde je reklama umístěna na mantinelech po obvodu hřiště. Tyto plochy jsou o velikosti cca. 2 x 1 metr oboustraně. Samozřejmě vše záleží na možnostech a představách klienta.

.


 

Archiv

22.4.2014
Fotbal Trend Akademie 2014
Po loňském úspěšném ročníku Fotbal Trend Akademie se letos chystáme opět na tuto velmi kvalitní akci. 30- ...

2.9.2013
Bezpečné branky 5 x 2 m- Sokol Brozany
Divizní oddíl Sokol Brozany se rozhodnul nakoupit naše velmi kvalitní a také bezpečné branky pro mládež 5 x 2 ...

28.7.2013
Fotbal Trend Akademie 2013
Minulý týden skončila naše první letní fotbalová akce- Fotbal Trend Akademie. Akce se zúčastnilo 23 velmi ...

10.7.2013
Školní hřiště nové generace
Fotbal Trend Gabriel společně s Trendsport Rummenigge nabízí novou formu obvodových mantinelů pro školní ...
Generální partneři 

XML Sitemap  |  RSS kanál  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

© 2011 FOTBAL TREND GABRIEL