Nacházíte: Hlavní stránka > UMĚLÁ TRÁVA > DOMO DuraForce

DOMO DuraForce- vysoká odolnost

 

Tento umělý trávník je vyroben z extrémně odolného vlákna, který zaručuje extrémně vysokou odolnost proti opotřebení. Mimo toho při použití speciálních polymerů vytváří velmi jemný hrací povrch, který u stejně tlustých vláken je velmi neobvyklý.

  • MAXIMÁLNÍ opotřebení

Duraforce je složen z vláken, s pozoruhodnou tloušťkou 450 mikronů. Většina ostatních vláken dosáhne jen průměrnou tloušťku 150 až 300 mikronů. V podstatě platí, čím více vláknitý materiál je, tím je více odolnější. Vzhledem k robustnosti Duraforce-trávníku se blednutí, celkové stárnutí spojené s opotřebením, významně oddálilo.

  • ROBUSTNÍ vlákno, přesto velmi měkké

Rukou, paží, kolenem nebo dokonce i tváří, se hráči dostávají do kontaktu s povrchem. Duraforce je vyroben s velmi odolného vlákna, které zaručuje maximální životnost, přičemž ostatní trávníky s takovou sílou vláken vykazují rychle velkou tuhost a neohebnost. Duraforce je proto unikátní, protože při dodržení nejvyšší odolnosti, trávník zůstává stále měkký, pružný a velmi ohebný. Zajišťuje to nejnovější inovace při složení směsi polymeru.

  • MTP VLÁKNO s pevným trilobalovým profilem poskytuje potřebnou elasticitu

Míč a jeho ovládání, společně s funkčností "nohy pod míčem" vždy určují hrací komfort, pocit ze hry a hráčovu bezpečnost na umělém trávníku. Rozhodující pro dobré srovnání s přírodním trávníkem jsou výsledky, jak se povrch vzpřímuje a jestli jsou stabilní syntetická vlákna umělé trávy. Duraforce má vynikající dosažené výsledky u obou těchto vlastností. Vlákno Duraforce má výjímečnou tloušťku 450 mikronů, a kromě toho má umělé vlákno trilobalový profil. Tuto formu dává vláknu nezbytná páteř, tak aby zůstalo vždy ve svislé poloze. Nejen kolmost vlákna je důležitá, ale také pružnost vlákna, při zatlačení do povrchu při hře. Vestavěný trilobalovy profil poskytuje potřebné napětí ve vlákně, takže se vždy znovu narovná.

  • Testováno v souladu se všemi důležitými normami
  • FIFA Quality Concept
  • Německá norma DIN 18035-7

Archiv

22.4.2014
Fotbal Trend Akademie 2014
Po loňském úspěšném ročníku Fotbal Trend Akademie se letos chystáme opět na tuto velmi kvalitní akci. 30- ...

2.9.2013
Bezpečné branky 5 x 2 m- Sokol Brozany
Divizní oddíl Sokol Brozany se rozhodnul nakoupit naše velmi kvalitní a také bezpečné branky pro mládež 5 x 2 ...

28.7.2013
Fotbal Trend Akademie 2013
Minulý týden skončila naše první letní fotbalová akce- Fotbal Trend Akademie. Akce se zúčastnilo 23 velmi ...

10.7.2013
Školní hřiště nové generace
Fotbal Trend Gabriel společně s Trendsport Rummenigge nabízí novou formu obvodových mantinelů pro školní ...
Generální partneři 

XML Sitemap  |  RSS kanál  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

© 2011 FOTBAL TREND GABRIEL